Новий рівень життя в ЖК Lystopad.
-10% незалежно від першого внеску.

Lystopad

Які переваги сучасного житла «преміум класу»? Архітектура будинку обов’язково розробляється індивідуально. При будівництві використовуються матеріали найвищої якості. Територія велика та комфортна зі зручним розташуванням. Саме з такими відмінностями Будівельна компанія «Вертикаль»  працює над створенням абсолютно нового та особливого Житлового Комплексу Lystopad.

Проект «Листопад» поєднує в собі головні привілеї життя на рівні «преміум», а саме:

Надійність  – загалом проект передбачає 6-ть висотних будинків з яких 2 будинки вже здані в експлуатацію, випередивши плановані терміни! Третя черга на фінальній стадії завершення. БК «Вертикаль» має репутацію надійного і серйозного Девелопера, підтверджуючи це своїм досвідом та реалізацією багатьох інших успішних проектів.

Якість  – всі матеріали будівництва і оздоблення виконані з натуральної сировини, використовуючи сучасні інноваційні технології. Високі вимоги забудовника покладені також і на естетичну складову архітектурного рішення ЖК Lystopad.

Комфорт  – місцезнаходження комплексу в екологічній зоні на березі річки поблизу від центру міста Івано-Франківськ робить його унікальним місцем для тих, хто хоче перейти на абсолютно новий рівень свого життя. Акція: Новий рівень життя в ЖК Lystopad. -10% незалежно від першого внеску.

Інфраструктура  місцевості наповнена усім необхідним для забезпечення більшості потреб. Поруч є дитячі садки, школи, медичні і банківські установи, безліч кафе, салонів краси і магазинів різноманітного профілю. У пішій доступності знаходиться зелена зона на березі річки.

Новий рівень життя в ЖК Lystopad. -10% незалежно від першого внеску.