Показова квартира в ЖК Lystopad

Lystopad

Купівля поки що неіснуючої квартири – це завжди мрії і візуалізація картинки. І, погодьтеся, образливо, якщо зрештою отримуєш не те, чого так довго чекав. Щоб уникнути подібної ситуації і дати можливість поглянути, яким може бути заповітне житло, сучасні девелопери запозичили західну практику – демонстраційні майданчики або так звані показові квартири (шоу-руми).

У Франківську новатором у реалізації такої показової квартири стала Будівельна компанія Вертикаль, яка обладнала житло у ЖК Lystopad аж на дванадцятому поверсі.

Купуючи квартиру в новобудові, питання якості дуже важливе, адже придбання житла – серйозна витрата. Можна лише порадіти, що ринок нерухомості все частіше йде на тісну взаємодію з інвестором, а купівля квартири в новобудові перетворюється на цікавий захід.

Користь показової квартири сповна зрозуміла: практично кожен покупець бажає поглянути аналог свого майбутнього житла, щоб мати уявлення про його габарити,  розглянути можливості по розставленню меблів, варіанти перепланування та інші характеристики використання внутрішнього простору житла. Переважно, візуалізація в інтернеті та рекламні буклети не дають повної уяви про житло, а в показовій квартирі покупець може оцінити якість ремонту, почерпнути ідеї для інтер’єру, побачити простір в реальному об’ємі.

У ЖК Lystopad девелопер створив показову квартиру у стилі сучасного мінімалізму. Використані елементи в інтер’єрі працюють на розширення простору, щоб максимально обіграти сильні сторони планування, а природні матеріали роблять таке житло красивим, стильним та комфортним.

«Як правило, людина купує новобудову на первинному етапі будівництва, коли по факту його квартири ще немає, тому можливість уявити, якою вона буде по завершенню будівництва, допомагає клієнту зробити правильний вибір», – підкреслює керівник відділу маркетингу Олена Хапалова.

Після відвідин демонстраційної квартири покупець розуміє на скільки комфортно йому буде мешкати у такому будинку в майбутньому. У такій квартирі покупець може на практиці оцінити хорошу звукоізоляцію встановлених склопакетів, переваги високих стель та інші характеристики, що виглядають абстрактно в презентаційних матеріалах.