50 000 грн У ПОДАРУНОК!
Тільки до 31.12.2018р.

Lystopad

Власна квартира з подарунками до Нового Року

Вже сьогодні ми самі творимо своє майбутнє та закладаємо його цеглинки для своїх дітей та онуків. Дбати про добробут можна різними шляхами, але найкращий – це інвестиція у нове сучасне житло. А коли вона йде разом з чудовим бонусом, то вдвічі приємніше. Напередодні новорічних свят будівельна компанія Вертикаль спішить порадувати своїх нових інвесторів та дарує 50 000 гривень при купівлі квартири у ЖК LYSTOPAD. І якщо ви шукаєте ідеальний час для такого придбання, то повірте –  він вже настав.

Чому саме ЖК LYSTOPAD?

Створювати неповторне та прекрасне – це наша гордість бути унікальними. Тому ми будуємо не просто стіни, а житло, яке стане вашим домом, місцем створення приємних спогадів, теплих слів та затишку. Житловий комплекс Lystopad – це сучасне європейське житло преміум класу в самому серці Івано-Франківська, яке відрізняється високою якістю матеріалів та продуманим до дрібниць плануванням. А вигідне розташування робить його ще більш бажаним та привабливим.

Також вас порадує розмаїття квартир, адже вибрати буде з чого. Незалежні однокімнатні для молодих та амбітних, чи затишні двокімнатні для сімей з дітьми, або просторі трикімнатні апартаменти для великих родин та любителів приймати гостей? Обирати вам.

Але незалежно від того, скільки квадратних метрів буде у вашій квартирі, ви отримаєте добре розвинену інфраструктуру. Садочки, школи, медичні заклади та різноманітні установи зовсім поруч. А для тих, хто любить проводити багато часу на свіжому повітрі, житловий комплекс Lystopad – найкраще місце. Крім зеленого затишного двору, зовсім поруч мальовнича річка Бистриця та паркова зона. Природа та чисте повітря не залишать нікого байдужим.

Купуйте квартиру в ЖК LYSTOPAD та зробіть собі ще один сюрприз

Нерухомість –  безумовно найкраща інвестиція коштів у наш час. А свята – вдалий час, щоб робити подарунки, і не лише собі. І ми допоможемо вам у цьому. Адже зараз, придбавши квартиру у ЖК LYSTOPAD, ви отримаєте бонус на купівлю квартири у розмірі 50 000 грн. А це чудова можливість потішити себе та свою родину новорічним відпочинком в Карпатах чи просто покласти їх на рахунок, щоб потім витратити на ремонт у новій квартирі. Тут вирішуєте тільки ви.

Ми будуємо дім вашої гордості.

 

Заходьте на огляд, або телефонуйте, щоб дізнатись більше:

+38 /050/ 393-00-46

+38 /096/ 393-00-46

Відділи продаж: вул. Незалежності, 231 та вул. Івасюка, 82.