Колекція проєктів Вертикаль: житлові комплекси очима засновника Олега Лєпєніна

Бути лідером на ринку нерухомості Івано-Франківська — це велика честь і водночас надзвичайна відповідальність. Адже сотні сімей довіряють забудовнику найцінніше — вибір майбутнього дому, у якому житимуть щонайменше кілька років, а хтось проведе там ціле життя.

Будівельна компанія Вертикаль за 10-річчя своєї роботи здала 97 750 м² житлової площі, і вже 1 933 сім’ї придбали квартири високої якості, якими гордяться. Вертикаль має у своїй колекції 6 унікальних для міста, сучасних та концептуальних житлових комплексів. Кожен із них — із власною філософією, історією та атмосферою. Ніхто краще не розповість про проєкти будівельної компанії Вертикаль, як її засновник, іванофранківець, успішний бізнесмен Олег Лєпєнін.

 

 

HydroPark DeLuxe

Ідея. Ми хотіли створити проєкт для заможних покупців. Довго думали над тим, яким має бути цей комплекс, брали натхнення з подорожей у різні країни, де разом з співробітниками відвідували проєкти топових забудовників Європи. Так виникла ідея створити щось унікальне, особливе для Івано-Франківська. HydroPark DeLuxe – це комплекс, схожого на який не було у місті і, думаю, найближчим часом не буде.

Назва. Hydro – вода, адже проєкт розташований біля найбільшої водойми міста, міського озера. Park, адже комплекс біля парку імені Тараса Шевченка, рекреаційної зони. DeLuxe говорить про супер якість, виняткову та найвищого класу.

Концепція. Безпека, комфорт, спокій біля озера та парку. Безкомпромісна якість найвищого ґатунку.

Люди HydroPark DeLuxe. Ті, які розуміють, що життя одне. Коло прихильників виняткового стилю життя. Люди, які зробили себе самі.

 

Веселка Річкова

Ідея. Це був мій перший крок як самостійного підприємця, свого роду самоствердження.

Назва. Розташований в екологічно чистій локації на березі річки, тому і назва – Веселка Річкова.

Концепція. Перший проєкт Вертикалі, дав початок становленню нового забудовника в Івано-Франківську. Справжня якість за помірковані кошти у задекларовані терміни.

Люди Веселки Річкової. Які вірили особисто мені та команді, з якою я починав роботу будівельної компанії Вертикаль. Це люди, які шукали своє перше житло у комфортній локації.

 

Lystopad

Ідея. Виникла як продовження нашого першого успішного проєкту Веселка Річкова.

Назва. Сильний та зрілий місяць року.

Концепція. Ми починали будівництво з девізом “Будуємо правильно!” Це мав бути правильний у всьому житловий комплекс.  Він був перший в Івано-Франківську, який дозволив відчути руками слово “якість” та побачити істотну різницю у порівнянні.

Це, насамперед, просторі ліфти преміальної комплектації з великими дзеркалами та аудіоозвученням, система пожежогасіння, стильні під’їзди з якісним оздобленням керамічною плиткою, якісні стяжка і штукатурка, опалення “під ключ”, еко-майданчик, якому немає подібних у місті. Всі ці переваги у сукупності формують унікальний для міста проєкт Lystopad.

Люди Lystopad. Ті, хто любить виграш у співвідношенні ціна-якість. Успішні люди, які шукають ідеальний варіант житла, з якістю у кожній деталі. Люди, які хочуть приступити одразу до чистового ремонту і зекономити свій час.

 

Містечко Козацьке

Ідея. Задоволення від будівництва комплексів Веселка Річкова та Lystopad підсвідомо штовхало до більш масштабного проєкту.

Назва. Люблю українське, Україну, її славну історію. Тому вирішив присвятити історії козацтва цілий житловий комплекс.

Концепція. Більш, ніж чудовий проєкт, для молодих українських сімей. Чим цей проєкт особливий? Аналогічне співвідношення ціна-якість буде недосяжним ще довгі роки у інших забудовників нашого міста.

Люди Містечка Козацького. Молоді, які прагнуть більшого. 

 

Sonata

Ідея. Драйв при зведенні Містечка Козацького штовхав до нових проєктів. Хотілось збудувати новий масштабний та якісний проєкт біля рекреаційної зони за доступною ціною.

Назва. Ми хотіли стати сильним конкурентом для місцевих забудовників, які почали будівництво неподалік міського озера. Так і сталося, адже Sonata користується шаленим попитом.

Концепція. Комплекс, який надихає, в якому хочеться творити, відкривати себе, бачити щось нове. Як музика, яка підіймає настрій та змушує рухатися вперед.

Люди Sonata. Молоді, амбітні, це сильні особистості, готові брати на себе відповідальність. Люди, які дивляться у майбутнє, довіряють собі і точно знають, чого хочуть від життя.

 

 

Містечко Мануфактура

Ідея. Успіх Містечка Козацького штовхав до аналогічного масштабного проєкту в іншій частині міста. Цим комплексом ми хотіли перевершити самі себе, дати місту проєкт у скандинавському стилі. Новий, стильний, не схожий на інші.

Містечко Мануфактура – це довершеність та лаконічність стилю, комфорт по-скандинавськи.

Назва. Локація проєкту є промзоною. Хотілось повторити успішний досвід європейських міст, даруючи нове життя таким місцям. Надихаєшся досвідом Європи, додаєш мотивів архітектури Данії – і народжується Містечко Мануфактура.

Концепція. Повністю змінити архітектурний ландшафт цієї частини нашого міста. З часом Містечко Мануфактура виросте до наймасштабнішого комплексу поруч з центром Івано-Франківська.

Люди Містечка Мануфактура. Цінують спокій та затишок і максимальну мобільність та люблять добре відпочивати. Люди, які вірять у позитивні зміни, сміливо та впевнено дивляться у завтра.